کارخانه قرآورده های گوشتی بشارت

درباره  شرکت فرآورده های گوشتی بشـارت

ما در کنار شماییم
محصولات تازه
را از ما بخواهید


شرکت فرآورده های گوشتی بشـارت کهن تبریز، با نام تجاری بشارت در سال 1377، با هدف تولید انواع فرآورده های گوشتی در تبریز احداث گــــردید. این مجموعه در سال 78 موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و در سال 79 شروع به اخذ پروانه های ساخت از اداره کل نظارت بر مواد غذایی کــــرد . با عنایت خداوند متعال و کوشش مدیریت متعهد، این واحد توانست در همان سالهای اول تولید، موفق به اخذ نشان استاندارد از اداره کـــل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گـــــردد و در حال حاضر بیش از 25 سال فعالیت، تبدیل به یکی از بزرگـــــترین و خوشنام ترین کـــــــــــــــــارخانجات تولید فرآورده های گوشتی اعم از سوسیس و کــــالباس و همبرگر در کـــشور شده است .

فاز دوم مجموعه بشارت در سال 1390با هدف تولید انواع غذاهای انجمادی، غذاهای کــــنسروی آماده و انواع سس، در جوارفاز اول احداث گـــردید و در سال 95 موفق به اخذ نشان استاندارد از اداره کـــل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان و  اخذ پروانه های بهره برداری از وزارت صنایع و معادن استان و در همان سال موفق به اخذ پروانه های ساخت از سوی اداره کــــل نظارت بر مواد غذایی شد .
سس های سرد و گرم شامل: مایونز ، کچاپ ، کچاپ تند، فرانسوی ، هزارجزیره و سس های سالاد، سیر، سزار، خردل، چیلی ... غذاهای آماده کنسروی شامل: انواع لوبیا، خورشت، غذاهای سنتی آذربایجان... غذاهای نیمه آماده انجمادی شامل: انواع ناگـــت، فیله سوخاری، کتف و بال، کوردون بلو، شنیتسل، کوکو سبزی، شامی کباب، فلافل ... از جمله محصولاتی هستند که در انواع بسته بندیها در طرح توسعه این مجموعه تولید و به بازار عرضه می گــــردند.

افتتاح فاز دوم مجموعه بشارت

گروه تولیدی بشارت همواره با تولید محصولات با کیفیت و پیروی از استانداردهای روز جهانی، سازمانی مشتری مدار بوده و رضایت مندی مشتریان همواره سرلوحه کاری خود قرار داده است و این مهم بیان گر موفقیت این راهبرد است .

فروشگاه آنلاین بشارت مطمئن برای شما

با اطمینان خاطر خرید کنید و سریع تحویل بگیرید.

عصر کنونی را میتوان عصر کیفیت نامید. در چنین شرایط رقابتی و با تولیدات در سطح انبوهی، تنها تولیدکنندگانی میتوانند موفق باشند که محصولات باکیفیتتر و خدمات پس از فروش بهتری ارائه کنند. کنترل کیفیت مواد اولیه در حین ورود به انبار با نمونه برداری و پایش کیفیت ورودی مواد توسط کارشناسان آزمایشگاه سنجش و بررسی می‌گردد و پس از تائید، مجوز انبارش دریافت کرده و اماده تحویل جهت انجام تولیدات می‌شوند. حضور کارشناسان در مراحل پیش تولید، تولید و بسته بندی و همچنین انجام آزمایشات حین تولید، نیز بیانگر اهمیت کیفیت محور بودن این محصولات می‌باشد .
پس از انجام مراحل تولید و بسته بندی، نمونه برداری نهایی انجام پذیرفته و محصولات منتظر گزارش نهایی کنترل کیفی میباشند . پس از دریافت تائیدیه کنترل از مدیران آزمایشگاه جهت توزیع به مراکز پخش ارسال می‌شوند .
واحد R&D :
صنایع غذایی بشارت با بهره گیری از توانایی ها و دانش واحدهای دانشگاهی و مشاوران توانمند و همچنین با درنظر گرفتن نیازهای جامعه مصرف، همواره درصدد تولید محصولاتی با کیفیت و ایجاد شرایط آسان جهت برخورداری از رفاه غذایی بیشتر برای طبقات مختلف اجتماعی میباشد .
آزمایشگاه شیمیایی:
شاخص هایی که مورد ارزیابی و آزمون قرار میگیرند شامل:
اندازه گیری میزان رطوبت،خاکستر،پروتئین،چربی ،کربوهیدرات وpH ، نیتریت و فسفات
این شاخصها در محصولات مختلف رنجهای متفاوت دارندکه بر اساس استاندارد مربوطه بایستی مورد ارزیابی و کنترل قرار گیرند.
آزمایشگاه میکروبی:
مهمترین بخش کنترلی روی محصول نهایی انجام آزمایشات میکروبی بر روی محصول می باشد.از آنجاییکه هر محصول دارای یک فلور میکروبی طبیعی است، لذا کنترل این طیف میکروبی و نگه داشتن آن در حدود پذیرش مستلزم رعایت موارد کنترلی لازم در برنامه های پیش نیازی و اصول اولیه بهداشتی در تولید محصول می باشد.
آزمایشات میکروبی لازم بر روی محصول نهایی شامل موارد ذیل است:
شمارش کلی میکروبی،سالمونلا،اشریشیا کولی،کلستریدیوم،استافیلوکوکوس،کلیفرم و کپک و مخمر